Sponsors
Jeugd Batminton Plus

Bestuur

terug

Een sportvereniging van meer dan 110 leden in goede banen leiden, daar komt heel wat bij kijken.

Voor Spinshuttle staan dagelijks heel wat mensen klaar die zich onbaatzuchtig en vrijwillig inzetten om ervoor te zorgen dat al onze leden op een verantwoorde wijze en in een goed georganiseerd kader hun favoriete sport kunnen beoefenen.  Uiteraard worden zij geregeld bijgestaan door de verschillende werkgroepen die opgericht worden om o.a. de nevenactiviteiten in goede banen te leiden.
Het bestuur van Spinshuttle komt maandelijks bij elkaar om het reilen en zeilen van de vereniging te bespreken.

Heb je vragen, opmerkingen, suggesties of wil je zelf actief meewerken?  Meld het ons tijdens de verschillende speelmomenten, uiteraard kan je ons ook mailen of bellen!  Ons algemeen mailadres is spinshuttle@gmail.com.

Phil Faes
  

Phil Faes
phil@spinshuttle.be
                     

Voorzitter         

 0471/82.45.93

Liesbeth Peeraer
  

Liesbeth Peeraer
liesbeth@spinshuttle.be

 Secretaris  0497/12.42.47

   
Els Van den Broek
els@spinshuttle.be
Penningmeester  014/37.24.76

             

Rik Van Dijck
rik@spinshuttle.be 

 

Competitie
 
          

Dorien Daemen
dorien@spinshuttle.be

 

Newsflash

 

           

Eline Segers
eline@spinshuttle.be 

 

Ledenbeheer

 


Navigatie

 

Social media        

 
Home
Club
Kalender
Activiteiten
Volwassenen
Jeugd
In beeld
Links
Contact
  facebook Picasa webalbums (Google)  
Schrijf je hier in op onze nieuwsbrief